Salon Hostesi - İş Tanımı

 • Salon Hostesi; Çalıştığımız eğlence mekânlarında (Night Club ve Alkollü Restoranlarda) görsellik katma amacı ile duran ve gelen müşterilerin ısmarladıkları içkileri içen (Alkol Kullanma Zorunluluğu Yoktur) bayanlara denir. Çalışmalar Türkiye’nin en kaliteli, en güvenli, en elit ve en rahat çalışma ortamına sahip mekânlarındadır.

 • Her mekânda ortalama 20 – 80 bayan çalışır. Mekânlarda dansçı, oryantal ve solistlerde bulunmaktadır. Bayanlar iş saatlerinde 2’li grup halinde birbirleri ile oturur. Müşteriler mekâna geldiği zaman, bayanları masasına davet etmek isterse; sizde kabul ederseniz gidip hoş geldiniz der, oturursunuz ve size bardak ısmarlanır. (Alkol Almıyorsunuz, Meyve Suyu Genelde.) Küçük bardaklarda 5, büyük bardaklarda 10 dakika süre ile masada müşteriler ile muhabbet ediyorsunuz, bunun karşılığında müşteri küçük bardakta 250 büyük bardakta 500 TL hesap öder. Bir daha yenilerse aynı süre oturuyorsunuz.

 • Gelen müşteriler sabittir ve ettikleri muhabbet sadece egolarını tatmin etmek için zenginliklerini anlatmaları veya başkalarının dedikodusunu yapmak ile geçer. İş sadece bu kadardır ve o salonun dışına çıkmamaktadır. Çalışma saatleri ortalama akşam 22:00 ile sabah 05:00 arasıdır. Restoran & Bistro tarzı mekanlarımızda ise; gündüz 15:00 ile akşam 12:00 arasındadır. Müşteriler ile bir günde ortalama aynı masada olacağınız süre 1-2 saati geçmeyecektir.

 • Müşteriler ahlaksız konulara girer ve masada sizi rahatsız ederse o masadan kalkabilir ve bir daha aynı masaya gitmeme hakkına sahipsiniz. Kaldı ki müşteriler bu ortamlara alışıktır ve bu tarz muhabbetler çok nadir olmaktadır. Geri kalan zamanınızda kızlarla dans edebilir, eğlenebilir, yiyip içebilirsiniz. İsteyenlere keyif içkisi verilir. (Kendiniz İçmek İçin) Dışarı ortamı kesinlikle yoktur ve iş saati dışında müşteriler ile görüşmek kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumda o haftalık ücretiniz kesilir, tekrarlanması durumunda işten kovulursunuz.

 • İşimiz düzenli bir iştir, 1’er aylık süre ile çalışılır. 1 ay iş 1 hafta izin şeklindedir genelde anlaşmalarımız. Acil durumlarda izin kullanabilirsiniz. Ücretler günlük veya haftalık ödenir. Ulaşım, konaklama, yemek ve SSK sağlanır. Konakladığınız yer sadece çalışan bayanlara aittir, erkekler kalamaz. Tek veya çift kişilik odalarınızda her şey (TV, Buzdolabı, Dolap, Klima, Banyo, Wi-Fi) mevcuttur.

 • İşe yeni başlayacak bayanlar genelde “Restoran & Bistro” tarzı mekanlarımızda çalışmaya başlamaktadır. Bu mekanlarda oldukça kaliteli, temiz ve çok rahat çalışma ortamına sahiptir. Çalışmalar şehir dışında ve yatılı olacaktır. Ve çalışma saatleri gündüz gerçekleşecektir. Ne gelen müşterilerden nede çalışan personelden hiçbir şekilde rahatsızlık duymayacağınızın garantisi vardır.

 • Günlük Ortalama Kazancınız 4.000 – 12.000 TL Arasındadır. Mutfak 24 saat açıktır. Ödeme, güvenlik, ahlaki ve çalışma rahatlığı konusunda hiçbir sıkıtı yaşamazsınız. Çalışanlarında çoğu 18-32 yaş arası bayanlar, geneli üniversite öğrencileridir. Türkiye geneli 36 il ve yurt dışı 5 ülke, 8 şehir çalışılacaktır. Sesine veya da oryantal-dans konularında kendine güvenen bayan arkadaşlara istenirse eğitim verilerek, vasıf kazandırılır.

 • İş başı yaptığınızda sizinle ilgilenecek ve 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, sizinle her gün iletişime geçecek 2 bayan ve 2 bay menajer asistanımız olacaktır. Bizi aktif olarak web adresimizden ve Facebook, İnstagram, TikTok ve YouTube sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 • Deneyim aranmaz, kriterlere uygun bayanlar, hemen iş başı yapabilir. İstediğiniz soruyu, iletişim bilgilerinden yöneltebilirsiniz. Tüm detaylı açıklamalar yüz yüze daha sağlıklı şekilde yapılacaktır. Bizimle çalışan + 200’ün üzerindeki bayanlar ile de sesli – görüntülü konuşma fırsatınız olacaktır. (Referans olması ve içinizin rahat etmesi adına)

Sıkça Sorulan Sorular

Konaklayacağımız Yerler Güvenli Mi ?
Çalışan bayanların konaklaması, her mekânın kendi otel, apart veya pansiyonlarında sağlanmaktadır ve sadece çalışan bayanlara aittir. Güvenlik 7/24 bulunmakla beraber, konaklayacağınız yerler şehir merkezleridir.


Çalıştığımız Yerlerde Sorun Yaşarsak ?
Güvenliğinizin olduğu kadar rahat çalışma ve huzurlu ortamlar sunmak bizim görevimizdir. Bizim ile çalışırken sizi huzursuz ya da rahatsız eden “Her Olayda 7/24” telefonlarımız açıktır. Ve çok nadirde olsa yaşadığınız “Tüm Sorunlar” çözülecektir. Çözülmeyecek bir sorunda ise işsiz kalmaz, çalışma “Bölgeniz ve Mekânınız” değiştirilir.


Anlaşırsak Nerde İşe Başlarım ?
Nerde başlayacağınıza menajerimiz ile yapacağınız yüz yüze görüşmede sizinle ortaklaşa karar verilecektir. Bu çalışma illeri ve mekanları sizin; en rahat edeceğiniz, çalışan bayanlar ile en iyi anlaşacağınız ve en çok para kazanacağınız il ve mekanlardan biri olacaktır.


Konsomatrislikten Farkı Nedir ?
Çok benzemesine rağmen, birçok farkı bulunmaktadır. Bunlardan başlıca farkları;

 • Çalışma alanları pavyon, müzikhol, taverna, vasat bar değil; Night Club ve alkollü restoranlardır.
 • Kapalı localar yok, masalarda ahlaksız yakınlaşmalar, karanlık alanlar kesinlikle yok.
 • Masadan rahatsız olan herkes masadan kalkabilir.
 • İş bitimi çorbacı oradan otel, akşam da yemek dönüşü olayı yok.
 • Dışarda müşterilerle çay bile içemez çalışanlar.
 • Çalışanları hepsi manken gibidir, iş yaptığı kadar değil anlaşıldığı gibi sabit net ücretlerle çalışırlar.
 • Yol + yemek + konaklama + SSK tüm sosyal hakları vardır.

Başıma Bir şey Gelir Mi ?
Başınıza bir şey gelmez – gelemez. Çalışanlarımız bizim için değerlidir ve el üstünde tutulur. Eğer çalışanlarımız mutsuz, huzursuz olur güvensiz mekânlarda çalışır ve para kazanamazlar ise, bizimle çalışmazlar ve biz bunu asla istemeyiz.

Çalıştığımız her mekân, bulundukları ilin en köklü, en kaliteli ve güvenli mekânlarıdır. Her mekânda en az 40 erkek personel bulunmaktadır ve en iyi işletmeciler ile çalışırız. Bugüne kadar hiçbir kötü olay ile karşılaşmadık ve bundan sonrada karşılaşmayacağımızı temenni ediyoruz. Gelen müşteri kitlemiz çalıştığımız ortamlarda sorun çıkaracak müşteriler değildir. Çalışan kızlarımızın konaklaması, her mekânın kendi otel veya pansiyonlarında sağlanmaktadır ve sadece çalışan bayanlara aittir.


Ahlaksız Bir Olayla Karşılaşır Mıyım ?
Bizden taraf kesinlikle böyle bir şey söz konusu değildir. Çalışan bayanlar tarafından böyle bir şey söz konusu olursa (Müşterilerle İş Saati Dışında Görüşürlerse) ilk seferinde haftalık ücreti, tekrarlanması durumunda işlerine son verilir.


İstanbul’da Çalışma İmkânı ?
İstanbul’da taksim bölgesinde sürekli çalışmalarımız vardır. Mekanlarımız İstanbul’un en kaliteli, en güvenli ve en lüks mekanlarıdır. Çalışma ortamları en konforluda mekanlarıdır.

 • Çalışma Şartları İstanbul’a Göre En Yüksek Sabit Ücret 800 TL Başlamaktadır.
 • + Bardak Başı Ödeme Yapılmaktadır.
 • + Bahşiş ( Müşteriler Yabancı Olduğu İçin Genelde Dolar ve Euro Verirler. ) + SSK. + Akşam Yemeği ve Sabah Çorbası. + Konaklama + Pazar Günü İzin Şeklindedir.

Düzenli çalışabilecek bayanlar sadece işe alınacaktır. Yabancı bayanlar çalışmaya uygundur. Müşteriler genellikle yabancılardan oluşmaktadır. Güvenlik olarak şehir dışı çalışmalarımızdaki tüm kurallar geçerlidir.


Ankara, İzmir ve Antalya’da Neden İş Yok ?
Çalıştığımız mekânlarda, bayanların müşteriler ile dışarı ortamı yoktur. Ödediğimiz ücretler piyasanın en yüksek ücretleridir ve çalışanlarımızın ulaşım, konaklama, yemek, SSK masrafları karşılanmaktadır. Bu illerde bu şartların yarısını bile yerine getirebilen ve çalışanlarımızın rahatını, güvenliğini sağlayabilecek işletmeler olmadığı için anlaşmamız ve çalışmamız yoktur.


Ankara, İzmir ve Antalya’da İş İmkânı Hiç Mi Olmaz ?
Ara ara dönemlerde oluyor, özellikle seyahat engeli olan veya öğrencilik durumu devam eden bayanlar için olabildiğince en sağlıklı mekanların kadrolarını belirli dönemlerde özellikle kış dönemlerinde İzmir’de kurarız. Maalesef Antalya ve Ankara bölgesinin ciddi anlamda sıkıntı yaşatmasından dolayı çalışmamaktayız.


Anlaşırsak Ne Zaman Başlarım ?
Anlaşırsak hemen aynı gün içinde başlayabilirsiniz. Başka bir şehirde olursanız ulaşım imkanlarınızı karşılayacağız. Taksi, uçak, otobüs gibi.


Avans Ne Zaman Alırım ?
İş başı yaptığınız gün, ihtiyacınız olan ödeme, kuaför, kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. (Geri Ödemesi Sizin Kazancınızdan Taksitli Olarak Kesilecektir.)


Senet, Sözleşme Yapıyor Musunuz ?
Anlaşmalarımız 1’er aylık ve sözlüdür. Yazılı herhangi bir senet-sepet, sözleşme yok. Çalışmalarımız karşılıklı güvene dayalıdır.


İstediğim Zaman İşi Bırakabilir Miyim ?
Özel durumlarda istediğiniz zaman işi bırakabilir yâda izin kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda ise, sorunu çözme yoluna gideriz. Anlaşamazsak başka il-mekâna yönlendirileceksiniz. Keyfi iş bırakmalarda ise, size verilen avans ve menajerlik ücreti sizden kesilecektir.


Menajerlik Ücreti Ne Kadar ?
11 günde 1 yevmiye, toplamda aylık 3 yevmiye. (Bu Ücretler Aylık Kazancınızdan Kesilecektir.)


Arkadaşımda Çalışabilir Mi ?
Evet, şartlarımızı kabul eden ve kriterlerimize uygun herkes bizimle çalışabilir.


Çalışmaya Ara Verdikten Sonra, Tekrar Sizinle Çalışabilir Miyim ?
Evet, istediğiniz zaman ara verebilir ve istediğiniz zaman bizimle tekrar çalışmaya başlayabilirsiniz.


Konaklama Nerde Oluyor ?
Her işletmenin, kendi bayanları için otel, apart veya pansiyonu vardır. Sadece çalışan bayanların kaldığı bu yerlerde erkekler kalamaz. Konakladığınız yerler tek veya çift kişiliktir. Ve konforunuz için her şey bulunmaktadır. (Tv, Duş, Buzdolabı, Klima, İnternet, Çamaşır Makinesi vs.) Kısacası konforunuz & güvenliğiniz için her şey düşünülmüş ve sağlanmaktadır.


Nasıl Giyinmeliyim ?
Ayrıcalıklı bir giyinme tarzımız yoktur. Olması gerektiği gibidir. Topuklu ayakkabı zorunludur. Her gün kuaföre gitmek ya da saç – makyajı yapmak zorunludur. Mini etek ya da mini elbise ve dekolte giyilmesi gerekiyor. Uygun kıyafet, ayakkabı ve kuaför malzeme – bütçeniz yoksa size ihtiyacınız için avans verilecektir.


Dans, Oryantal Eğitimi ?
Oryantal-dans becerileri konularında kendine güvenen bayan arkadaşlara, iş garantili 2 yıl olmak üzere tarafımızdan ücretsiz eğitim verilir, vasıf kazandırılır. Menajerlik ve PİAR çalışmaları en iyi şekilde yapılır, yürütülür.


Ses, Sahne Eğitimi ?
Sesine ve kendine güvenen bayan arkadaşlara, iş garantili 2 yıl olmak üzere tarafımızdan ücretsiz eğitim verilir, vasıf kazandırılır. Menajerlik ve PİAR çalışmaları en iyi şekilde yapılır, yürütülür.


Ödeme Konusunda Sıkıntı Yaşar Mıyım ?
Asla yaşamazsınız. Ödemelerimiz günlük ya da haftalık olarak tam zamanında net bir şekilde kesintisiz ödenmektedir. Hiçbir konuda sıkıntı yaşamayacağınız gibi ödeme konusunda da hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.


Çalışma Alanları Nereler ?
Türkiye, Kıbrıs, Dubai, Katar’ın en lüks en kaliteli ve en güvenli gece kulüpleri, turistik 5 yıldızlı gazinoları, 1. Sınıf casinolar, bölgelerin 5 yıldızlı otelleri ve en nezih alkollü restoranları çalışma alanlarımızdır.


Çalışma Bölgeleri Nereler ?
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Trabzon, Kayseri, Sakarya, Samsun, Balıkesir, Tekirdağ, Çanakkale, Ordu, Yalova, Mersin, Muğla, Aydın, Denizli, Eskişehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Düzce, Gaziantep, Edirne, Diyarbakır, Malatya, Erzincan, Elâzığ, Bolu – Başta olmak üzere Türkiye’nin 48 ilinde faaliyet göstermekteyiz.


Yabancıyım, Çalışabilir Miyim ?
Evet. Yabancı bayanlarda özellikle İstanbul bölgesinde çalışabilir. Ayrıca Kıbrıs, Dubai, Nur-Sultan ve İtalya’da çalışmalarımız hakkında da bilgi isteyebilirsiniz. Çalışma Vizesi + Gidiş Dönüş Uçak Bileti + Otel ve Tüm İmkanlar Sağlanmaktadır. Aylık Ücretler 8.000 – 14.000 Dolar.

Я иностранец, могу ли я работать ? Да. Иностранные женщины могут работать, особенно в районе Стамбула. Вы также можете узнать о нашей работе на Кипре, в Дубае, Нур-Султане и Италии. Рабочая виза + авиабилет туда и обратно + гостиница и все удобства предоставляются. Ежемесячная плата от 8000 до 14000 долларов.

I am a foreigner, can I work ? Yes. Foreign women can work especially in the Istanbul region. You can also inquire about our work in Cyprus, Dubai, Nur-Sultan and Italy. Work Visa + Round Trip Flight Ticket + Hotel and All Facilities are Provided. Monthly Fees $ 8,000 – $ 14,000.

من یک خارجی هستم، آیا می توانم کار کنم؟ ?
آره. زنان خارجی می توانند به خصوص در منطقه استانبول کار کنند. همچنین می توانید در مورد کار ما در قبرس، دبی، نورسلطان و ایتالیا پرس و جو کنید. ویزای کار + بلیط پرواز رفت و برگشت + هتل و کلیه امکانات ارائه شده است. هزینه ماهانه 8000 تا 14000 دلار.


Yurt Dışı Çalışma Bölgeleri Nereler ?
Kuzey Kıbrıs, Güney Kıbrıs, Ukrayna, Gürcistan, İtalya, Irak, Azerbaycan, Rusya, katar, Dubai, Bahreyn, Tayland, Singapur – Başta olmak üzere Dünya’nın 16 ülkesinde 33 şehirde faaliyet göstermekteyiz.

Önemli Bilgilendirme !

Türkiye’nin Tek Resmi, En Eski ve En Büyük Menajerlik Ajansı. Tüm Ajanslar Arasında En Güçlü ve En Güvenilir Ajans Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansıdır. Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markasıdır. Menajerlik, Danışmanlık, İŞKUR ve Gerekli Tüm Belgelere Sahip Olan Tek Kuruluştur Alanında.

21 Yıldır Türkiye’de Resmi Menajerlik Ajansı Olarak Çalışan ve Türkiye’nin En İyi Mekanları ile Anlaşmalı Olan, Ödeme ve Sosyal Olanakları Yerine Zamanında ve Eksiksiz Getiren, Tek Ajans; Time Creative’dir. Adımızı Kullananlara ve Yazılarımızı, Fotoğraflarımızı, Referanslarımızı Kopyalayanlara İtibar Etmeyiniz.

Biz Kimiz ?

               Biz Türkiye’nin “En Eski, Tek Resmi & En Büyük Menajerlik Ajansıyız. Tüm Sektörel Ajanslar Arasında En Güvenilir & En Güçlü Ajansız.”

 

Türkiye Geneli 36 Şehir, 128 İşletmenin Kadrosunu Kuran, Eğiten & Sürekli İş Sağlayan, Çalıştığı Kişilerin Her Zaman Yanında Olan & En Rahat Mekanlarda, En İyi Ücretlerde Çalışmasını Sağlayan, Çalıştığı Mekanlar; Türkiye’nin En Lüks, En Güvenli Mekanlardan Oluşan, Kocaman Bir Aileyiz. Kısacası; Bu Alanda En Doğru Adres 16 Yıldır Burasıdır.

 

               Kurulduğumuz Günden Beri Bu Hiçbir Zaman Değişmedi & Var Olduğumuz Sürece Değişmeyecektir.

Nedir, Nasıl Olunur ?

               “Eğlence İş İlanları” Olarak Eğlence Sektörünün Başlıca Çalışma Mesleklerini (Kons, Konsomatris, Karşılama – Salon Hostesi, Dansçı, Gizli – Görsel Müşteri, Manken – Model, Oryantal, Solist, Tekila Kızı Başta Olmak Üzere; Siz Takipçilerimize Daha İyi Öğretme Adına Açılan Bu Alanda; Tüm Bilgileri, Yapılması Gerekenleri, Çalışma Alanlarını, Kazanılan Ücretlerini & En Doğru Çalışma Yerlerini En Doğru Şekilde Öğrenebilirsiniz.

Videolar

Videolar

1 / 1 Videolar
1

Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı... Menajer "Suat Arslan Ağaoğlu"

01:13

Neler Yaparız

               “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği Alanında En Başarılı, Profesyonel Ekibin Kurulduğu “Time Creative Organizasyon, Menajerlik Model Ajansı” Hizmet Alanları Eğlence Sektöründe Oldukça Geniştir.

 

               Başlıca; Event & Parti Organizasyon, Menajerlik Çalışmaları; Mekanlar & Sanatçılar, Beach Club, Lounge Cafe, Otel, Restoran & Night Club Personel Temini Olarak Sıralanmaktadır.

 • Event & Parti Personel Temini

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Restoran Personel Temini

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Otel Personel Temini

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Night Club Personel Temini

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Menajerlik Çalışmaları; Sanatçılar

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Menajerlik Çalışmaları; Mekanlar

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Lounge Cafe Personel Temini

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Event & Parti Organizasyon

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

 • Beach Club Personel Temini

  personel temini

  Neler Yaparız ?     “Eğlence İş İlanları” Hizmet Ettiği; Alanında En Başarılı, Profesyonel…

Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı

16 Yıldır Türkiye’de Resmi Menajerlik Ajansı Olarak Çalışan & Türkiye’nin En İyi Mekanları İle Anlaşmalı Olan, Ödeme & Sosyal Olanakları Yerine Zamanında & Eksiksiz Yerine Getiren, Tek Ajans; “Time Creative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı” Firmadır.

 

“Gece Hayatı – Gece Hayatı Burada – Eğlence Hayatı Burada – Eğlence İş İlanları – Work Time Organizasyon & Model Ajansı – Barlas Organizasyon & Model Ajansı – İstanbul Menajerlik Ajansı – Ankara Menajerlik Ajansı – İzmir Menajerlik Ajansı – Bursa Menajerlik Ajansı – Antalya Menajerlik Ajansı – Organizasyon & Model Ajansları” Alt ajanslardır.

 

Haricinde Adımızı, Yazılı & Görsel Bilgilerimizi Kullananlara & Kopyalayanlara İtibar Etmeyiniz. Eğlence İş İlanları; “Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markasıdır.”

Referanslar

“Time Creative” Olarak Çalıştığımız İşletmelerin, Çalışma Ortaklarımızın & Bizimle Çalışan Kişilerin; Bize Olan Düşünceleri, Anlattıkları & Kalitesi Size En Doğrudan Referans Olacaktır.

  Başa dön tuşu